logo kyocera łódź
main main main

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne używane

drukarki używaneRealizując oczekiwania naszych Klientów posiadamy w ofercie poleasingowe urządzenia używane w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oferujemy wyłącznie maszyny serwisowane w trakcie eksploatacji przez naszą firmę, gruntownie sprawdzone oraz wyczyszczone przed sprzedażą, w pełni sprawne, charakteryzujące się niskimi przebiegami i stopniem zużycia.

Umożliwiamy jednocześnie zakup urządzeń wraz z kontraktem serwisowym, który pozwala Klientowi znacząco zredukować wydatki związane z eksploatacją maszyny oraz zwalnia z obowiązku samodzielnego dostarczenia materiałów eksploatacyjnych i zapewnienia niezbędnych przeglądów lub innych czynności serwisowych.
Na urządzenia używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Informacje o aktualnej ofercie urządzeń używanych z przyjemnością przekaże Państwu nasz dział handlowy.

W przypadku, gdy zainteresowani są Państwo zakupem sprzętu w naszej firmie, jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną wycenę użytkowanych dotychczas urządzeń (w razie potrzeby wystawiamy również ekspertyzy techniczne) i w zależności od stanu technicznego sprzętu- przyjąć do utylizacji lub odkupić na bardzo korzystnych dla Państwa warunkach.