logo kyocera łódź
main main main

PHU "NOW" Maria Woropaj-Hordziejewicz - O firmie

certyfikat NOW DrukarkiFirma NOW istnieje na rynku od ponad 20 lat.
Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż oraz serwis kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych na terenie województwa łódzkiego. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług jest Certyfikat Autoryzacyjny firmy KYOCERA.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz fachowy zespół pozwoliły naszej firmie na ugruntowanie silnej pozycji w branży. Z naszych usług skorzystało wiele firm i instytucji państwowych, w tym min.: urzędy miast i gmin, starostwa powiatowe, komendy policji, sądy powszechne, urzędy skarbowe, urzędy celne, szkoły, urzędy pracy, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa prywatne. Obszerny wykaz szczegółowych referencji jesteśmy w stanie okazać Klientowi na życzenie.

Oferujemy Państwu:
» Zakup wydajnych i trwałych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych japońskiej firmy KYOCERA wraz z kontraktem serwisowym lub dodatkowym oprogramowaniem
» Materiały eksploatacyjne do większości urządzeń biurowych
» Profesjonalny, autoryzowany serwis drukarek oraz kopiarek KYOCERA i wielu innych
» Formę współpracy polegającą na dzierżawie (rodzaj wynajmu) urządzeń i rozliczaniu kosztów w zależności od ilości wydruków/kopii z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta

Zapewniamy bezpłatny dowóz zakupionego sprzętu na miejsce bezpośrednio do Klienta, fachową instalację oraz przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników z obsługi nowego urządzenia. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz profesjonalny zespół pomoże w instalacji sprzętu w środowisku sieciowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
Dział handlowy PHU NOW
Kontakt: (42) 640-71-38